CZYM JEST
SELEKCJA NR?

SELEKCJA NR to 8 tygodniowy zmilitaryzowany cykl treningowy majacy za zadanie nie tylko wyszczuplic, ujedrnic ale tez wzmocnic cialo i podniesc ogolną sprawnosc uczestnikow oraz rozwinac ich kondycję. Cała metamorfoza i postępy uczestników monitorowane są przez zespół wykwalifikowanych trenerów i specjalistów.

DLA KOGO ?

Program dedykowany jest zarówno do kobiet jaki  i mężczyzn w różnym wieku. Na kazdym treningu kazdy z uczestnikow daje z siebie 110% - dla kazdego ta granica jest inna. Ćwiczenia wykonywane są na czas a nie na ilość powtórzeń a więc kazdy z adeptów walczy tylko i wyłącznie ze swoimi slabosciami.

#ZOSTAŃWYSELEKCJONOWANY

DLACZEGO
8 TYGODNI?

8 tygodni to mezocykl treningowy podobny do tego, którym trenują wyczynowi sportowcy: jest miejsce na kształtowanie siły, sprawności, wytrzymałości siłowej i szybkościowej a także kondycji. Poszczególne tygodnie tworzą mikrocykle.

Program dzielimy na dwa miesieczne etapy: Pierwszy miesiac to treningi z obciazeniem wlasnego ciala, w drugim dodawane są obciążenia zewnętrzne tj. sztangi, hantle, piłki, stepy etc. 

JAK
WYGLĄDAJĄ TRENINGI?

Treningi odnywaja sie 5 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach 6:00-7:00 rano i przypominają zbiórki żołnierskie i zaprawy wojskowe. Każdy z nich trwa maksymalnie  60 min. Zajęciad są zróżnicowane pod względem obciążeń a także ich typów. Spośród treningów selekcyjnych wyróżniamy:
ZAPRAWA PORANNA - trening wytrzymałości tlenowej
UNITARKA - trening interwałowy
CAPSTRZYK - trening regenerujący
PLUTON EGZEKUCYJNY - trening wytrzymałości siłowej
FALA - trening obwodowy 

JAK MONITOROWANE
SĄ POSTĘPY?

W ramach programu przeprowadza się badania skladu ciała  na specjalistycznym sprzęcie, aby zbadać masę ciała, procentową zawartość tłuszczu, mięśni oraz wody w organizmie każdego z uczestników. Ustalany jest wiek metaboliczny oraz poziom tkanki tłuszczowej wiscelarnej. Badania powtarzanę są  3 razy w całym cyklu treningowym. Dodatkowo na poczatku, w srodku i na koncu programu przeprowadza się testy sprawnościowe. Jest to 8 ćwiczeń wykonywanych jak najszybciej w określonym czasie. Testy mają za zadanie określić poziom wytrenowania adepta.  Każdy z uczestników logując się do swojego e-panelu klienta  może na bieżąco śledzić swoje postepy w osiągach, które przedstawiane są   wykresami.

#ZOSTAŃWYSELEKCJONOWANY

OPIEKA
TRENERSKA

Każdy z uczestników zostaje przydzielony do jednego  trenera-opiekuna, który przeprowadza konsultacje trenerskie, omawia badania składu ciała, nakreśla cel swojemu podopiecznemu oraz udziela mu wszelkich informacji dotyczących treningów, żywienia, regeneracji, odnowy biologicznej. Trener-opiekun odpowiedzialny jest również za motywację swoich podopiecznych, tak aby każdy z nich ukończył cały 8-tyg cykl treningowy. Trener-opiekun jest do dyspozycji podopiecznych 24h/7.

KONIEC
PROGRAMU

Po ukończeniu programu, podczas Apelu Nagrodowego każdy uczestnik otrzymuje swój  nieśmiertelnik na którym opórcz imienia i nazwiska widnieje informacja w którym naborze wziął udział. Wyłoniony zostaje również lider naboru (osoba, która osiągnęła największe postępy w badaniach składu ciała) oraz lider sprawności (osoba, która osiągnęła największe postępy w testach sprawnościowych). Apel Nagrodowy kończy się uroczystym śniadaniem.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest HSL NATALIA RYBARCZYK z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Droga Dębińska 10c, 61-555, e-mail: kontakt@nataliarybarczyk.pl, nr tel. 600-626-185. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.