CZYM JEST
SELEKCJA NR?

SELEKCJA NR to 8 tygodniowy zmilitaryzowany cykl treningowy majacy za zadanie nie tylko wyszczuplic, ujedrnic ale tez wzmocnic cialo i podniesc ogolną sprawnosc uczestnikow oraz rozwinac ich kondycję. Cała metamorfoza i postępy uczestników monitorowane są przez zespół wykwalifikowanych trenerów i specjalistów.

DLA KOGO ?

Program dedykowany jest zarówno do kobiet jaki  i mężczyzn w różnym wieku. Na kazdym treningu kazdy z uczestnikow daje z siebie 110% - dla kazdego ta granica jest inna. Ćwiczenia wykonywane są na czas a nie na ilość powtórzeń a więc kazdy z adeptów walczy tylko i wyłącznie ze swoimi slabosciami.

#ZOSTAŃWYSELEKCJONOWANY

DLACZEGO
8 TYGODNI?

8 tygodni to mezocykl treningowy podobny do tego, którym trenują wyczynowi sportowcy: jest miejsce na kształtowanie siły, sprawności, wytrzymałości siłowej i szybkościowej a także kondycji. Poszczególne tygodnie tworzą mikrocykle.

Program dzielimy na dwa miesieczne etapy: Pierwszy miesiac to treningi z obciazeniem wlasnego ciala, w drugim dodawane są obciążenia zewnętrzne tj. sztangi, hantle, piłki, stepy etc. 

JAK
WYGLĄDAJĄ TRENINGI?

Treningi odnywaja sie 5 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach 6:00-7:00 rano i przypominają zbiórki żołnierskie i zaprawy wojskowe. Każdy z nich trwa maksymalnie  60 min. Zajęciad są zróżnicowane pod względem obciążeń a także ich typów. Spośród treningów selekcyjnych wyróżniamy:
ZAPRAWA PORANNA - trening wytrzymałości tlenowej
UNITARKA - trening interwałowy
CAPSTRZYK - trening regenerujący
PLUTON EGZEKUCYJNY - trening wytrzymałości siłowej
FALA - trening obwodowy 

JAK MONITOROWANE
SĄ POSTĘPY?

W ramach programu przeprowadza się badania skladu ciała  na specjalistycznym sprzęcie, aby zbadać masę ciała, procentową zawartość tłuszczu, mięśni oraz wody w organizmie każdego z uczestników. Ustalany jest wiek metaboliczny oraz poziom tkanki tłuszczowej wiscelarnej. Badania powtarzanę są  3 razy w całym cyklu treningowym. Dodatkowo na poczatku, w srodku i na koncu programu przeprowadza się testy sprawnościowe. Jest to 8 ćwiczeń wykonywanych jak najszybciej w określonym czasie. Testy mają za zadanie określić poziom wytrenowania adepta.  Każdy z uczestników logując się do swojego e-panelu klienta  może na bieżąco śledzić swoje postepy w osiągach, które przedstawiane są   wykresami.

#ZOSTAŃWYSELEKCJONOWANY

OPIEKA
TRENERSKA

Każdy z uczestników zostaje przydzielony do jednego  trenera-opiekuna, który przeprowadza konsultacje trenerskie, omawia badania składu ciała, nakreśla cel swojemu podopiecznemu oraz udziela mu wszelkich informacji dotyczących treningów, żywienia, regeneracji, odnowy biologicznej. Trener-opiekun odpowiedzialny jest również za motywację swoich podopiecznych, tak aby każdy z nich ukończył cały 8-tyg cykl treningowy. Trener-opiekun jest do dyspozycji podopiecznych 24h/7.

KONIEC
PROGRAMU

Po ukończeniu programu, podczas Apelu Nagrodowego każdy uczestnik otrzymuje swój  nieśmiertelnik na którym opórcz imienia i nazwiska widnieje informacja w którym naborze wziął udział. Wyłoniony zostaje również lider naboru (osoba, która osiągnęła największe postępy w badaniach składu ciała) oraz lider sprawności (osoba, która osiągnęła największe postępy w testach sprawnościowych). Apel Nagrodowy kończy się uroczystym śniadaniem.