Zostań wyselekcjonowany

SELEKCJA_NR STYCZEŃ 2018

 

Dołącz do nowych rekrutów na III NABÓR czwartego sezonu SELEKCJI NR!!

SELEKCJA NR_ zawiera wszystkie aktywności i treningi związane z programem selekcja:

• 40 treningów
• 3 badania składu ciała
• 3 testy sprawnościowe
• konsultacje trenerskie
• dostęp do e-panelu klienta
• pakiet startowy zawierający selekcyjne gadżety


Program SELEKCJA_NR to zmilitaryzowany 8-tygodniowy cykl treningowy mający za zadanie nie tylko wyszczuplić, ujędrnić, ale też wzmocnić ciało i rozwinąć kondycję oraz sprawność uczestników. Skierowany zarówno dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową i schudnąć jaki i dla tych, którzy chcą nabrać masy mięśniowej.


Za 60 dni od dzisiaj będziesz najlepszą wersją samego siebie, będziesz miał w sobie tyle energii i pewności aby zdobyć wszystko czego zapragniesz. Będziesz silny, zwinny i atletyczny. Nie obiecuję, że będzie łatwo... wręcz przeciwnie – daję słowo, że będzie ciężko, nieprzyjemnie i niewygodnie ale tylko wychodząc poza strefę komfortu jesteś w stanie osiągnąć sukces. Tylko poza strefą wygody zaczynają się dziać rzeczy niemożliwe, genialne i niewyobrażalne. I nawet kiedy na treningu będziesz czuł się wykończony, będziesz równocześnie miał świadomość, że zdobywasz kolejny szczyt... daj sobie szansę... wejdź na swój Mount Everest!


CENA:

przy zapisie do 6. grudnia 2017: 600 PLN
od 7. grudnia 2017: 800PLN

 

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest HSL NATALIA RYBARCZYK z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Droga Dębińska 10c, 61-555, e-mail: kontakt@nataliarybarczyk.pl, nr tel. 600-626-185. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.