Darmowy webinar: Zaplanuj najlepszy rok swojego życia z Natalią Rybarczyk 18.11.2023 godz. 9:00

darmowy webinar

Najlepszy rok

w Twoim życiu

Poczuj moc sprawczości i zaplanuj rok 2024 na własnych zasadach. Wyznacz nowe cele i zdefiniuj plan działania. Zacznij żyć po mistrzowsku! Ja Ci w tym pomogę!

Możesz już teraz zaplanować

jak będzie wyglądał Twój rok 2024

Do końca roku zostały niecałe dwa miesiące.

Ile ze swoich celów planów i marzeń już zrealizowałaś? Badania pokazują, że tylko 8% ludzi tworzących postanowienia noworoczne je realizuje.

Niezależnie od tego jak kończy się ten rok dla Ciebie, kolejny może być tym przełomowym!

Jeśli chcesz należeć do tego grona osób, które wiedzą czego chcą i jak to osiągnąć to jesteś w dobrym miejscu! Już wkrótce Twoje życie może wyglądać zupełnie inaczej.

Stwórz swoje wymarzone mistrzowskie życie, w którym znajdujesz balans pomiędzy pracą, obowiązkami, budowaniem relacji, realizowaniem pasji i odpoczynkiem.
Zapisz się na darmowy webinar. Opowiem Ci jak stworzyć plan działania na najlepszy rok w Twoim życiu. Rok który będzie punktem zwrotnym i pierwszym krokiem do Twojego osobistego mistrzostwa.
Podczas webinaru:

Jeśli…

weźmiesz

udział w webinarze

NIE weźmiesz udziału w webinarze

Jestem

– mistrzyni świata w taekwondo, psycholog, life coach, trener rozwoju osobistego i mama dwójki urwisów. Moją misją jest pomagać ludziom osiągać cele i poprawiać jakość ich życia.

Wierzę, że każdy człowiek ma w sobie mistrzowski pierwiastek, który odblokowany i wykorzystany w odpowiedni sposób da mu wszystko czego może zapragnąć. Jestem przekonana, że każdy może osiągnąć mistrzowski poziom niezależnie od tego czego jego mistrzostwo dotyczy: kariery zawodowej, sportowej, tworzenia dobrych relacji, wychowywania dzieci czy osiągania niezależności finansowej.

Opinie

moich Kursantek

Zapisując się na ten webinar wkroczysz na drogę swojego osobistego mistrzostwa i uzyskasz szansę na całkowitą transformację swojego życia. Jesteś o jedną decyzję stąd od spełnienia swoich marzeń.

Do zobaczenia na webinarze!

Walcz i wygrywaj

by żyć po mistrzowsku!