Zostań wyselekcjonowany

SELEKCJA_NR online maj

Trenuj na żywo z Mistrzynią Świata w Taekwondo i zyskaj formę w 60 dni wykorzystując autorski program- Natalii Rybarczyk oparty na systemie BPS oraz mezocyklu treningowego

Jeżeli:

- jesteś osobą, która chce poprawić kondycję

- jesteś osobą, która chce zrzucić zbędne kilogramy

- jesteś osobą, która chce ukształtować sylwetkę

- jesteś osobą, która szuka wyzwania fitnessowego

- jesteś osobą, która potrzebuje przysłowiowego „bata” nad sobą, żeby osiągnąć cel

- jesteś osobą, która potrzebuje stałej motywacji

- jesteś osobą, która źle czuje się we własnej skórze

- chcesz zyskać pewność siebie

 

Jeżeli chociaż na jedno z tych stwierdzeń odpowiedziałeś „tak”

To jesteś w dobrym miejscu!

 

SELEKCJA_NR to jedyny zmilitaryzowany program treningowy na Polskim rynku. Autorski program Mistrzyni Świata w taekwondo z 8-letnia wysługą wojskową oparty o BPS oraz mezocykl treningowy. Program jest tak zbudowany, aby w jak najszybszym czasie doprowadzić Cię do Twojej szczytowej formy.

 

Autorski Mistrzowski program treningowy Natalii Rybarczyk. To nie tylko treningi, to również dopasowana do programu dieta oraz warsztaty mentalne. Wszystko po to, aby uzbroić Cię w narzędzia z których korzystają zawodowi sportowcy.

 

Wiem, że po raz kolejny stajesz do walki o swoje lepsze jutro!

Wiem, że próbowałeś już wielu metod, ale żadna się nie sprawdziła!

Wiem, że jeszcze nie osiągnąłeś swojego celu!

Dlaczego?

Nie byłeś dostatecznie zmotywowany? zabrakło konsekwencji w działaniu? nie widziałeś efektów? może już na starcie nie wierzyłeś w swój sukces!?

Prawdziwy problem polega na tym, że aby osiągnąć sukces potrzebny jest dobrze działający system!

Jaki system może działać lepiej niż ten, który stosują zawodowcy!

Mój autorski program SELEKCJA NR zbudowany jest na systemie BPS czyli systemie bezpośredniego przygotowania do startu.

Tak właśnie trenują wyczynowi sportowcy, chcąc osiągnąć życiową formę / szczyt formy tak trenują Mistrzowie i tak  możesz trenować i Ty!

 

SELEKCJA NR jest odpowiedzą na Twój sukces!

Dlatego właśnie program SELEKCJA NR będzie ostatnim którego spróbujesz, aby osiągnąć swój cel!

Jesteś gotowy na sukces?

 

Dołącz do tysięcy już wyselekcjonowanych Rekrutów i spróbuj SELEKCJI NR!

Nie osiągniesz swojego celu jeżeli będziesz cały czas stosował metody, które nie zadziałały!

Zaufaj Mistrzyni Świata, zaufaj Rekrutom – to działa

Nie zwlekaj! Jesteś o krok od podjęcia decyzji, która zmieni Twoje życie.

Już dziś zacznij realizować swój cel! Podejmij pierwszy krok i zarezerwuj swoje miejsce!

Jeżeli nic nie zmienisz, nic się nie zadzieje!

Większość programów treningowych dostępnych na rynku opiera się o treningi oraz dietę zapominając o bardzo istotnym elemencie jakim jest psychika!

To w głowie zaczynają się wszystkie zmiany to w głowie zaczynają się wszystkie rewolucje!

TO W GŁOWE ZACZYNA SIĘ SUKCES!

 

Program selekcja nr to 8 tygodniowy zmilitaryzowany cykl treningowy mający za zadanie nie tylko wyszczuplić, ujędrnić ale tez wzmocnić ciało i podnieść ogólną sprawność oraz rozwinąć ich kondycję. Program wzmacnia również mental, wytwrza nowe nawyki i kształtuje postawę wojownika! Osoby, która nie boi się stawić czoła codziennym wyzwaniom.

Selekcja to program oparty na BPS – bezpośrednie przygotowanie startowe. 8 tygodni to mezocykl treningowy podobny do tego, którym trenują wyczynowi sportowcy: jest miejsce na kształtowanie siły, sprawności, wytrzymałości siłowej i szybkościowej a także kondycji. Poszczególne tygodnie tworzą mikrocykle.

 

Treningi odbywają się 5 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) online live w godzinach 6:00-7:00 rano i przypominają zbiórki żołnierskie i zaprawy wojskowe. Każdy z nich trwa maksymalnie  60 min. Zajęcia są zróżnicowane pod względem obciążeń a także ich typów. Spośród treningów selekcyjnych wyróżniamy:

Zaprawa poranna - trening wytrzymałości tlenowej

Unitarka - trening interwałowy

Capstrzyk - trening regenerujący

Pluton egzekucyjny - trening wytrzymałości siłowej

Fala - trening obwodowy

Każdy rodzaj treningu posiada swoje 8 odmian – więc na pewno się nie znudzisz –to aż 40 różnych treningów!

Treningi odbywają się online LIVE o 6:00 czasu Polskiego i są zapisywane. Więc masz możliwość odrobienia treningu w późniejszej godzinie. Jednak zachęcamy do trenowania o 6:00 razem z nami jest to część know-how programu SELEKCJA_NR

Aktywność fizyczna to radość i endorfiny, ale o organizm, który jest poddawany intensywnemu wysiłkowi należy przede wszystkim dbać. Uzupełnianie codziennej diety w zdrowe węglowodany, białko oraz mikroelementy to podstawa zbilansowanego żywienia.

Dlatego dietetyk selekcyjny stworzył  dietę dedykowaną uczestnikom programu treningowego, którą otrzymasz wraz z pakietem startowym.

Całość wsparta apelami motywacyjnymi i medytacją, które prowadzi Natalia Rybarczyk, nie tylko Mistrzyni Świata w Taekwodno, nie tylko Zawodowy Żołnierz z 8letnią wysługą, ale również certyfikowany Mówca motywacyjny i Coach mentalny!

 

SELEKCJA NR jest programem dla wszystkich, ale nie dla każdego

Co to oznacza?

Dla wszystkich ponieważ program dedykowany jest zarówno do kobiet jaki  i mężczyzn w różnym wieku na różnym poziomie zaawansowania. Na każdym treningu każdy z uczestników daje z siebie swoje 100% - dla każdego ta granica jest inna. Ćwiczenia wykonywane są na czas a nie na ilość powtórzeń a więc każdy z adeptów walczy tylko i wyłącznie ze swoimi słabościami.

Nie dla każdego – jeżeli nie jesteś gotowy na ciężką pracę, jeżeli jesteś malkontentem, jeżeli Twój cel nie jest dla Ciebie ważny, jeżeli nie jesteś zdyscyplinowany – to być może ten program nie jest dla Ciebie.

Szeregi SELEKCJI to adepci, którzy są zdeterminowani, zdyscyplinowani i mają jasno wyznaczony cel.

 

Masz dwie opcje możesz nic nie robić i mieć takie efekty jak do tej pory, albo zrobić pierwszy krok i już po 60 dniach cieszyć się swoją formą, zrzucić zbędę kilogramy, zbudować masę mięśniową, wysmuklić sylwetkę, wzmocnić psychikę!

 

Jeżeli nie podejmiesz działania już dzisiaj to realizacja Twojego celu przesunie się w czasie lub nigdy nie zostanie zrealizowana!

Wybór należy do Ciebie!

Zadbamy o Twoją formę po Mistrzowsku!

Co dostajecie:

  • 20 treningów live w tym
  • 2 testy sprawnościowe
  • Dostęp do panelu Rekruta
  • Spotkanie organizacyjne, na którym dowiesz się wszystkiego na temat programu
  • Kalendarz SELEKCJI_NR w formie pdf
  • Tabela do pomiarów w formie pdf
  • Dedykowana programowi dieta
  • Dla rekrutów, którzy ukończą 2 nabory selekcji online (40 treningów) Koszulka selekcyjna w PREZENCIE! Musisz tylko przesłać nam zdjęcie przed i po SELEKCJI **
  • Dodatkowe webinary w zamkniętej grupie na Facebooku!

 Treningi będą odbywać się w zamkniętej grupie na facebooku o godzinie 6:00 i będą dostępne przez cały czas trwanie programu!

Dołącz do nas! Nie prześpij swojego czasu! Przygotuj się na nowe jutro!

*minimalna grupa, aby nabór ruszył to 40 osób! 

**Wysyłka na koszt Rekruta

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH Administratorem Państwa danych osobowych jest 1. HSL Natalia Rybarczyk z siedzibą w Poznaniu przy ul. Czechosłowackiej 32/9, 61-461 Poznań o numerze NIP: 923-16-41-465, REGON: 361360687. DANE KONTAKTOWE ADMINISTRATORA Możecie Państwo skontaktować się z nami : 1) listownie pod adresem korespondencyjnym: 1. HSL Natalia Rybarczyk Ul. Czechosłowacka 32/9 61-461 Poznań 2) za pośrednictwem formularzu kontaktowego znajdującego się na stronie: www.nataliarybarczyk.pl CEL PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Państwa dane są przetwarzane w celu: 1) organizowania/przeprowadzenia przez administratora programu treningowego Selekcja NR; 2) uczestnictwa w programie treningowym Selekcja NR i przeprowadzenia programu treningowego zgodnie z jej regulaminem i założeniami; 3) informowania uczestników o innych wydarzeniach; 4) kontaktowania się z uczestnikiem w związku z organizowanymi imprezami sportowymi. 5) kontaktowania się z uczestnikami w związku z programem Selekcja NR PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Państwa dane przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Państwa dane przetwarzane są na podstawie wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCH Odbiorcą Państwa danych osobowych jest HSL Natalia Rybarczyk jako administrator, upoważnieni pracownicy, podmioty, z którymi została zawarta umowa o powierzeniu przetwarzania danych osobowych. CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH Czas przechowywania Państwa danych jest ograniczony do okresu ich przydatności do celów, do których zostały zebrane. PRAWA OSOBY, KTÓREJ DANE SĄ PRZETWARZANE Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania jak również prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, jak również cofnięcia zgody na takie przetwarzanie. Przysługuje Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. W oparciu o przedstawione dane osobowe osób, Administrator nie będzie podejmował zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Niniejszym oświadczam, iż zapoznałem/łam się z regulaminem programu Selekcja NR oraz Polityką Prywatności i w pełni je akceptuję. Oświadczam, że biorę udział w zajęciach sportowych programu Selekcja NR na własną odpowiedzialność i przyjmując do wiadomości Regulamin Programu. Jestem świadomy/a uczestnictwa w niej i startuję wyłącznie na własne ryzyko. Nie mam żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w tego typu zajęciach sportowych. Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku dla potrzeb promocji zawodów. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb organizacji zawodów zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym przez HSL Natalia Rybarczyk, z siedzibą przy ul. Czechosłowackiej 32/9, 61-461 Poznań (NIP 923 16 41 465) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) : - w celach marketingowych. Jednocześnie oświadczam, iż zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do powyższych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania jak również prawie do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania oraz odwołania zgody w każdym czasie. Wiem, że podanie tych danych jest dobrowolne. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w karcie zgłoszeniowej zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez HSL Natalia Rybarczyk, z siedzibą przy ul. Czechosłowackiej 32/9, 61-461 Poznań w celach: 1) uczestnictwa w programie Selekcja NR; 2) przeprowadzenia programu Selekcja NR zgodnie z jej regulaminem i założeniami; 3) organizowania przez administratora imprez sportowych; 4) informowania uczestników o innych wydarzeniach; 5) kontaktowania się z uczestnikiem w związku z programem Selekcja NR 6) kontaktowania się z uczestnikiem w związku z organizowanymi imprezami sportowymi Jednocześnie oświadczam, iż zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do powyższych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania jak również prawie do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania oraz odwołania zgody w każdym czasie. Wiem, że podanie tych danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do uczestnictwa w imprezie. Niniejszym wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku utrwalonego w formie fotografii lub zapisu wideo w celu wykorzystania do promocji i organizacji imprezy, udostępniania sponsorom oraz partnerom imprezy w celu ich promocji w kontekście udziału w imprezie, zamieszczania i publikowania w wydawnictwach, na promocyjnych materiałach drukowanych, w prasie, na stronach internetowych oraz w przekazach telewizyjnych i radiowych.