O mnie

Poznajmy się bliżej


Wierzę, że każdy człowiek ma w sobie mistrzowski pierwiastek, który odblokowany i wykorzystany w odpowiedni sposób da mu wszystko, czego tylko może zapragnąć. Wierzę, że każdy może osiągnąć mistrzowski poziom w tym co robi. Niezależnie od tego, czy jego mistrzostwo dotyczy kariery zawodowej, sportowej, tworzenia dobrych relacji, wychowywania dzieci czy też osiągania niezależności finansowej. Można też osiągnąć mistrzostwo osobiste i być tym, kim chce się być. Mistrzostwa przybierają różne barwy, ale jedno jest pewne: nie są one zarezerwowane dla wybrańców. Niezależnie od tego ile masz lat, co robisz i w jakim momencie swojego życia teraz jesteś - jeszcze możesz wygrać, jeszcze możesz zacząć walkę o siebie i swoje mistrzowskie życie.
 
IMG_5038-Edit.jpg

Na tej stronie znajdziesz wiele narzędzi do tego, aby zdobyć swoje osobiste mistrzostwo zaczynając od darmowych materiałów, przez książki, e-booki, kursy e-learningowe a kończąc na indywidualnych sesjach coachingowych podczas których odkryjesz swój potencjał, stworzysz plan działania i rozwiniesz w sobie siłę, determinację oraz odwagę do jego realizacji.

Mój autorski program

Motywowanie do działania

Wychodzę z założenia, że marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia! Do tego potrzebna jest motywacja, która rozpędza działanie. Wiem o tym, bo spełniam swoje marzenia nawet te, w które nikt nie wierzy. Chcę się dzielić z Wami moimi sposobami na motywację, działanie, realizację celów i marzeń - nawet tych najbardziej szalonych, czasami nawet nierealnych. Mowy motywacyjne pozwalają mi pokazać Wam, że niemożliwe nie istnieje, wszystko jest w naszych głowach. Nie ma znaczenia z jakiego punktu startujemy, liczy się tylko determinacja i wiara w wyznaczony cel. 
WhatsApp Image 2020-08-08 at 11.29.41
IMG_8170

Mój autorski program

Selekcja NR

Tworząc program Selekcja połączyłam swoje doświadczenie, jako zawodowy sportowiec oraz żołnierz. Program  zbudowałam w systemie BPS z uwzględnieniem mezocykli treningowych, aby w jak najszybszym czasie doprowadzić Cię do Twojej szczytowej formy. Program jest tak zbudowany, aby każdy mógł trenować jak zawodowiec – niezależnie od stopnia wytrenowania! Selekcja NR to nie tylko trening fizyczny i dieta, ale również trening mentalny, o którym często zapominamy, a który jest ważniejszy niż 2 pozostałe elementy. To program, który kształtuje charakter. Jak mówią nasi Rekruci „SELEKCJA to stan umysłu.”  To w głowie zaczynają się wszystkie zmiany, to w głowie zaczynają się wszystkie rewolucje! TO W GŁOWIE ZACZYNA SIĘ SUKCES!
 

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj pierwszy rozdział mojej książki "Walcz i Wygrywaj" w prezencie

Wpisz swój adres e-mail, aby regularnie otrzymywać ode mnie Mistrzowski List w którym otrzymasz dawkę motywacji, wiedzy, wskazówek oraz zawsze coś inspirującego do pobrania; tapetę, video, audio - kto wie czym zaskoczę Cię w kolejnym liście