Współpraca

WSPÓŁPRACA

Jak wspólnie możemy osiągnąć twój sukces

Coaching
IMG_2665-Edit-2

Coaching

Sesje 1:1 to najlepszy i najszybszy sposób, aby ruszyć z miejsca. Indywidualne sesje pozwalają na szczegółowe poznanie twoich celów i blokad, które do tej pory hamowały Ciebie w rozwoju osobistym. Stworzenie spersonalizowanego planu działań i monitorowanie ostępów. Sesje 1:1 to możliwość dostrzeżenia mechanizmów z których wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. Każda sesja poprzedzona jest 15 minutową konsultacą podczas, której wyznaczamy cele i plan działań.

Trening mentalny dla sportowców
IMG_7690

Trening mentalny sportowców

Podobnie jak trening fizyczny i dieta tak również trening mentalny jest bardzo ważny w drodze do sukcesu każdego sportowca. Osiągnięcie najwyższych wyników na światowej arenie to już walka mentalna. Jako Mistrzyni świata doskonale wiem, co dzieje się w głowie przed wyjściem na matę do najważniejszej walki.

Kursy
sELEKCJAN PRODUKTY

Kursy

Warsztaty to świetne narzędzie do samorozwoju. Jeżeli wiesz, w jakim obszarze chcesz się rozwijać i gdzie czujesz potrzebę zwiększenia swoich kompetencji. Wejdź w zakładkę kursy i sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam

Książka walcz i wygrywaj
ksiazka-nr

Zachęcam Cię do lektury mojej książki gdzie oprócz mojej historii dziele się z Wami jak dość do własnego mistrzostwa w 7 rundach. To swoisty przewodnik, który uzbroi Cię w praktyczne narzędzia. Dobrze wykorzystane sprawią, że każdy cel będzie dla Ciebie osiągalny!