Elementor #9864

WhatsApp Image 2023-06-07 at 21.58.31

Dołącz do wyzwania, przejmij kontrolę nad swoim życiem  i wygraj udział w SELEKCJA WEEKEND 🚀

Wyzwanie startuje 3 lipca 2023 r.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Czy wiesz, że…

➡️ Twoje  życie składa się z lat, lata z miesięcy, miesiące z dni, a dni z godzin?

➡️ to, w co codziennie inwestujesz swój czas determinuje to, jak wygląda Twoje życie w każdym jego aspekcie.

➡️ jeśli nie wiesz co jest dla Ciebie ważne (i nie wpiszesz tego w swój kalendarz),  prawdopodobnie będziesz robił_a to, co jest ważne dla innych.

➡️ cele w 80% nie są realizowane, bo ludzie nie mają na nie dokładnego planu działania dostosowanego do swojego trybu życia?

Jest czerwiec. Minęło 6 miesięcy od postanowień noworocznych. Niezależnie od tego w jakim miejscu teraz jesteś, pół roku to wciąż wystarczający czas, aby zawalczyć o siebie, zrealizować swoje cele i spełnić marzenia. Twój Nowy Rok może zacząć się właśnie teraz‼️

Biorąc udział w wyzwaniu:✔️Podsumujesz przeszłość i wyciągniesz z niej lekcje

✔️znokautujesz ograniczające Cię przekonania,

✔️zaplanujesz ze mną swoje 3 główne cele,

✔️ rozpiszesz je w kroki miliowe a potem małe, codzienne działania, które wrzucisz w  Planer Twojego Osobistego Mistrzostwa dzięki któremu codziennie będziesz monitorować swoje postępy.

✔️Stworzysz nową wizję siebie i swojego życia

✔️Weźmiesz udział w moim treningu mentalnym i przeprogramujesz swoje myślenie w umysł mistrza – aby osiągnąć to, czego zapragniesz.

✔️w 20 dni przetransformujesz swoje życie wznosząc je na wyższy poziom 🚀

Aby dołączyć do wyzwania wystarczy się zapisać i korzystać z darmowych materiałów, które będą dostępne na instagramie. Jeśli jednak chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z 3 wyjazdów na SELEKCJĘ WEEKEND powinieneś uzbroić się w narzędzia, które przydadzą Ci się do osiągnięcia możliwie najlepszych rezultatów. Podczas wyzwania będziemy korzystać z tych dwóch: 

1. kurs ZOSTAŃ MISTRZEM SWOJEGO CZASU 

Walcz i Wygrywaj 🏆

By żyć po mistrzowsku!

Zasługujesz na to.

Twoja Natka💛

 

ps. Jeśli  już jesteś  posiadaczem kursu Zostań Mistrzem Swojego czasu – dostęp do niego jest nieograniczony w czasie – będziesz zatem potrzebował_a tylko My Mystery Journala.